Individuální práce se studentem je podle mě nejefektivnější. Jako učitelka si na one-to-one hodinách můžu užít luxus toho, že se zcela soustředím pouze na vás a můžu udělat co nejvíc proto, abychom maximalizovali váš pokrok v jazyce.

Pro vás jako studenta je příjemné to, že si můžete nechat vystavět výuku zcela podle vašich konkrétních potřeb, nemusíte se přizpůsobovat tomu, co vám nevyhovuje. Při práci s učitelem můžete překonat počáteční ostych při komunikaci v cizím jazyce a případný strach z chyb (toho vás rychle zbavím). Je to prostě jen o vás.

Pokud vás tato forma spolupráce oslovuje, můžete se ještě rozhodnout, zda chcete pracovat úplně individuálně nebo ve dvojici.

  • individuální (one-to-one) – nejefektivnější a nejintenzivnější forma výuky, hodiny lze zcela přizpůsobit vašim časovým a jazykovým potřebám.
  • dvojice – chcete se učit s přítelkyní, přítelem, kamarádkou, sourozencem, dítětem či rodičem? Pak je pro vás výhodná tato forma výuky a hlavně – nebudete na to sami!
Při sestavování hodin pro konkrétního studenta/studenty se vždy řídím jejich potřebami, náplň hodiny tak může být buď např. čistě konverzační či gramatická nebo mix obojího, vždy však snažím, aby moje hodiny obsahovaly různorodé aktivity upevňující a procvičující všechny jazykové dovednosti.

  • konverzační – živé konverzační hodiny, témata si buď zvolíte sami nebo Vám témata sestavím sama, tak či tak mluvit budeo čem a nudit se určitě nebudete
  • gramatické – efektivní vysvětlení a procvičení jevů anglické gramatiky dle Vašich potřeb a pokročilosti
  • specifické/intenzivní – potřebujete rychle odjet do zahraničí a nemáte potřebné znalosti jazyka? Připravím pro Vás intenzivní kurz vdélce a zaměření dle Vašich potřeb, např. intenzivní víkendový kurz s angličtinou na cesty, základy business komunikace apod.
  • přípravné (KET, PET, FCE, CAE, CPE) – s využitím materiálů aktualizovaných pro daný rok konání zkoušky, v případě      zájmu Vám pomohu s celým procesem přípravy od přihlášení až po úspěšné složení dané zkoušky