Píšete rádi? Líbí se vám teď tolik populární ručně psané citáty, cedulky a nápisy? Obdivujete krásně napsané a upravené deníky? Jste tvořiví nebo v sobě chce tvořivost teprve objevit? Chcete si přitom navíc procvičit angličtinu a užít si tvořivou energii podobně naladěných lidí? A co takhle kurz krasopisu v angličtině?

Kurz je rozdělen na dvě části.

Dopoledne se nejdříve seznámíme s tím, co to vůbec handlettering je a jak na něj s použitím fixů. Ukážu vám různé typy fixů, se kterými se můžete běžně setkat, podělím se o svoje zkušenosti a poradím vám, jak si vybrat ten nejvhodnější. Budeme se také bavit o papíru.

Potom si rozebereme anatomii jednotlivých písmen a naučíme se postupně napsat celou abecedu. A pak už budeme jen cvičit, cvičit a zase cvičit.

Po obědové pauze naplno popustíme uzdu kreativitě. Předvedu vám, jak s využitím ozdobného psaní můžete vytvořit jednoduché obrázky a další dekorace.

Nejspíš stejně jako já zjistíte, že fixy a krasopis jsou skvělou relaxací a způsobem, jak si do života přinést víc barev.

Celý kurz probíhá v anglickém jazyce, je tedy vhodný jak pro rodilé mluvčí, kteří se chtějí zaměřit pouze na část výtvarnou, tak pro ty, kteří zároveň chtějí kreativním způsobem zapracovat na svých jazykových dovednostech.

Na kurzu dostanete veškeré pomůcky (2 speciální fixy, papíry), k dispozici budou i další pomůcky ke tvoření.

Kurz se koná ve výjimečných prostorách NEST interier. V ceně kurzu je kromě pomůcek také občerstvení (ovoce, drobné slané a sladké pochutiny), čaje, káva, nealko nápoje po celou dobu kurzu a oběd.

Jazyk kurzu: EN (level B1+ a vyšší)