Učíte se cizí jazyk? Ať už chodíte na kurzy, máte soukromého učitele nebo se učíte sami, možná si alespoň někdy odpovíte kladně na následující otázky.

Narážíte občas na to, že se vám nechce? Máte pocit, že se neposouváte? Nebo se vám zdá, že se neposouváte dostatečně rychle? Chtěli byste se učit zábavnější formou a efektivněji? Uvítali byste tipy na rychlejší a kreativnější metody? Chcete být při učení se cizímu jazyku samostatnější? Pokud je tomu tak, možná je právě pro vás tento kurz ideální.

Celodenní kurz se skládá ze dvou bloků, každý blok je dlouhý 2x 90 minut s 15minutovou přestávkou. Mezi bloky je 60minutová přestávka na oběd, kávu nebo relax na terase, konverzaci a vstřebávání informací.

Dopoledne se podíváme na motivaci, jaké druhy motivace nám mohou pomoci při učení se cizím jazykům, pokusíme se zjistit, co pohání právě vás k tomu, abyste se zlepšovali.

Naučíme se správně stanovovat svoje cíle při učení tak, aby se významně zvýšila šance, že se nám jich podaří dosáhnout.

V neposlední řadě naťukneme téma odhalování vlastního potenciálu, rezerv a time managementu, abychom si na učení našli čas.

Odpoledne se podíváme na různé styly učení a pomůžu zjistit, jak se můžete učit efektivněji vzhledem ke svému typu. Podělím se o svoje zkušenosti jako učitel i jako student a předám vám tipy a triky, které jsem dosud nashromáždila, a které pomáhají mým studentům.

Budeme se věnovat tomu, jak pro svoje učení udělat maximum při práci s učitelem i samostudiu. Zaměříme se na učení se slovní zásoby i gramatiky, výslovnosti. Ukážeme si, jak pracovat na jednotlivých jazykových dovednostech – mluvení, poslechu, čtení i psaní – a jak být při studiu kreativní.

Kurz se koná ve výjimečných prostorách NEST interier. V ceně kurzu je občerstvení (ovoce, drobné slané a sladké pochutiny), čaje, káva a nealko nápoje po celou dobu kurzu. Cena kurzu nezahrnuje oběd.

Jazyk kurzu: CZ/EN (level B1+ a vyšší)